OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

OBJEDNÁVKY

Veškeré objednávky uzavřené prostřednictvím obchodu Alnoca.cz jsou závazné (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb). O potvrzení objednávky budete informování emailem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat s jejím upřesněním, berte ji jako přijatou. Uzavřením objednávky se kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.

 Objednávky s osobním odběrem evidujeme 5 pracovních dní. Pokud se nedohodneme jinak, tak po této době objednávku stornujeme.

  1. Storno objednávky lze provést prostřednictvím emailu či telefonicky před zasláním Voucheru na e-mail, postačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás.
  2. Veškeré ceny včetně akčních cen platí do odvolání. Slevy, akční nabídky a případné osobní slevy nelze kombinovat a sčítat.
  3. Ceny jsou platné v době objednávky a jsou konečné, tj. včetně DPH. Kupující má možnost se před provedením objednávky seznámit se skutečností, po jakou dobu zůstává nabídka nebo cena v platnosti.

DODACÍ PODMÍNKY

Objednané Vouchery odesíláme po zaplacení na e-mail objednavatele.

DODATKY K OBJEDNÁVCE:

  1. Dejte si pozor na správnost variabilního symbolu!! (VS=číslo objednávky).  Pro jistotu můžete napsat do poznámky k platbě vaše jméno.
  2. Platba převodem na účet: Voucher odesíláme ihned po připsání celkové částky na náš účet (č.ú: .......)
  3. Osobní odběr je možný po dohodě na tel. 606 763 850.
  4. Adresy pro osobní odběr:

- Oblouková 944/36, Praha 10 – Vršovice

nebo

- Lužnická 1049, Sezimovo Ústí I.

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Provozovatel internetového obchodu Alnoca.cz, prohlašuje, že poskytuje své služby plně v souladu ze zákonem č.101/2000sb, o ochraně osobních údajů. Zavazujeme se, že osobní údaje zákazníků budou použity pouze k účelům spojené se službami internetového obchodu Alnoca.cz, a že nebudou poskytovány informace třetí osobě – ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb internetové obchodu Alnoca.cz dává souhlas k shromaždování osobních údajů. Nakupující má právo kdykoliv zažádat o vymazání osobních údajů  z databáze a zrušení své registrace.

 V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na janovska@alnoca.cz nebo telefonicky na 776 015 099- O2 nebo 606 763 850- Vodafone (cena hovoru je dle vašeho aktuálního operátora a tarifu).

Provozovatel: Alena Janovská, Lužnická 1049, 391 01 Sezimovo Ústí I., IČO: 87901820

 

 

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód